24 Mart 2017

BÜYÜDEN KURTULMA DUASI

BÜYÜDEN KURTULMA DUASI
Ya Vacid zikrini günde 5 vakit namazın ardından 14 kez okumaya devam eden kişinin elindekiler zayi olmayacağı gibi, hileci ve büyücülerin kötülüklerinden  ve yapılan büyüden de kurtulurlar. 
Tavsiye edilen zikir veya dua şekli 
“Yâ Vâcid Yâ Allah”
şeklindedir.
EL-VÂCİD;Zengin, hiçbir şeye muhtaç olmayan, her şeyin sahibi, her şeye gücü yeten, İstediğini istediği anda bulan anlamlarına gelmektedir.O, her şeyin en ince teferruatına kadar nüfuz edebilen ve her şeye yetişendir. O’nun hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, çünkü her şeyin sahibi O’dur.O’nun hiçbir şeye ihtiyacı yoktur. İstediğini, istediği vakit bulur. Kendisi için lüzumlu olan şeylerin hiç birinden mahrum değildir.
وَلِلّٰهِ مَا فِي السَّمٰوَاتِ وَمَا فِي الْاَرْضِۙ لِيَجْزِيَ الَّذ۪ينَ اَسَٓاؤُ۫ا بِمَا عَمِلُوا وَيَجْزِيَ الَّذ۪ينَ اَحْسَنُوا بِالْحُسْنٰىۚ

"Göklerde ve yerde bulunanlar hep Allah'ındır. Bu, Allah'ın, kötülük edenleri yaptıklarıyla cezalandırması, güzel davrananları da daha güzeliyle mükâfatlandırması içindir."  (Necm; 31) 
Bu yazı; dualar, en etkili dua, elindekini kaybetmeme duası, büyü bozma duası, büyü bozan dualar ve ayetler, büyü çözme duası, en etkili büyü bozma duası, büyüden kurtulma duası, büyü bozma duası ile ilgilidir. 

0 YORUM:

Yorum Gönder