10 Mart 2017

HAYIR VE BEREKET DUASI

HAYIR VE BEREKET DUASI
Tavsiye edilen zikir “Yâ Fettah Yâ Allah” şeklindedir.
  • Maddi ve manevi hayırlar elde etmek için günde 489 kez okunması tavsiye edilen bu zikre devam edene Allah hayır ve bereket ihsan eder. Darlık ve sıkıntı çekmezler ve okuyanların kalbi nurlanır. Tüm işlerinde kolaylıklar hasıl olurken makam ve mertebesi de yükselir.
  • Sabah namazını kıldıktan sonra kıbleye dönük olarak, sağ el kalbin üzerinde olarak 71 kere bu vird çekildiğinde kalbi temizler.

EL- FETTAH:

Her türlü müşkülleri açan ve kolaylaştıran, darlıktan kurtaran, en adil hüküm veren iyilik kapılarını açan anlamına gelmektedir.
Taraflar arasında hüküm veren; birbirine yardım edip zafere ulaştıran; hayır ve rahmet kapılarını açan O’dur.
Silah gücü, kelime cambazlığı ve basit mantık oyunlarıyla hakkı batıla karıştırıp, içine zehir, dışına şeker konmuş öldürücü imkânsızlık tuzaklarına yakalananlar gerçeği anlayamadan giderlerse, âhirette hak ve batılın arasını “El-Fettah” olan Rabbimiz açacak ve herkes gerçeği görecek, ama iş işten geçmiş olacak. Çocuk ana rahminde iken çocuğa rızk kapısını açan, çocuk dünyaya gelince bir kapıyı kapayınca annenin göğüslerinden iki kapıyı açandır. Göğüslerdeki iki kapı kapandığında ise acı-tatlı, yaş-kuru dört kapıyı açandır.

Bu yazı; dualar, en güçlü dualar, en etkili dua, efsane dualar, hayır ve bereket duası, bereket duası okunuşu, rızık bereket duası, bereket duası, darlık ve sıkıntıdan kurtulmak için okunacak dua, parasal sıkıntıdan maddi sıkıntıdan kurtulmak için dua ile ilgilidir.

0 YORUM:

Yorum Gönder