29 Mart 2017

REGÂİB KANDİLİ 

KUTLAMA VE TEBRİK SÖZLERİ

REGÂİB KANDİLİ SÖZLERİ
Bu gece Regaib gecesi. Dua edelim… Kandiliniz Mübarek Olsun.
*** 
Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Kandiliniz Mübarek Olsun.
*** 
Kalbiniz huzurla, aileniz saadetle, geceniz sevapla dolsun. Regaib Kandiliniz mübarek olsun. 
***  
Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabb. Regaip kandiliniz mübarek olsun… 
***  
Her keder bir kader ile takdir edilir. Ve kedere değil kadere boyun bükenler nur ile temizlenir. Rabbim güzel yazılmış bir kader ve ona tebessümle boyun eğen bir teslimiyet nasip etsin. Dua ile Regaip kandilinizi kutlarım… 
***  
Cennete çok ağaç dikin. Çünkü onun suyu tatlı, toprağı güzeldir. Yani verimi çoktur. Çok sevap meyvesi alınır. Cennetin ağaçlarından biri olan La Havle ve La Kuvvete İlla Billah cümlesini çok söyleyin. Hadis( Taberani) Hayırlı kandiller… 
***  
Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Kandiliniz Mübarek Olsun.
*** 
Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere…
***  
Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabullü ve kandiliniz kutlu olsun.
***  
Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın olsun. Kandiliniz Kutlu Olsun.
***  
Yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Regaip kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun. Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Rüzgârın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun. Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.
***  
Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.
***  
Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun.
***  
Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu Mübarek Regaip geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
***  
Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Allah'tan bağışlanma dileğiyle, Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!
***  
Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Regaip kandiliniz mübarek olsun.
***  
Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Hayırlı kandiller… 
***  
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlarım.
***  
Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaib Kandiliniz mübarek olsun.
***  
Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Regaib geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
***  
Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle… Hayırlı Kandiller.
***  
Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Regaip kelimesi bolluk, bereket, fazilet anlamına gelir. Bu gece Allah’ın lütuflarının bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların ilk Kandil gecesidir. Hayırlı olsun…
***  
Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı Kandiller.
***  
Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Regaip Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Mübarek Regâib Kandilinin, Türk ve İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim…
***  
Bu değerli Kandil gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi olan bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah (c.c.) tüm dualarınızı kabul etsin. Kandiliniz Bereketli Olsun.
***  
Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kandilinizi kutlarım.
***  
Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun.
***  
Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Regaib Kandiliniz hayırlı olsun.
***  
Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Kandilin mübarek olsun.
***  
ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Regaib Kandiliniz mübarek olsun.
***  
ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Regaib Kandilin mübarek olsun.
***  
Regaib Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle. 
***Bu yazı, önemli gün, regaib kandili sözleri, regaib kandili mesajları, yeni regaib kandili sözleri, regaib kandili sözleri facebook, regaib kandili sözleri 2017, en güzel regaip kandili mesajları, en güzel regaip kandili mesajları ile ilgilidir.

0 YORUM:

Yorum Gönder