3 Nisan 2017

MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMA VE TEBRİK SÖZLERİ

MİRAÇ KANDİLİNİZ KUTLU OLASIN
Bu gece Miraç gecesi. Kalbiniz huzurla, aileniz saadetle, geceniz sevapla dolsun. Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Kandiliniz Mübarek Olsun.
*** 
Her yerde haddini bilen, gönül aynasını silen, mahşerde beraat edip yüzü gülen kullarından eyle bizleri Ya Rabb. Miraç kandiliniz mübarek olsun… 
***  
Her keder bir kader ile takdir edilir. Ve kedere değil kadere boyun bükenler nur ile temizlenir. Rabbim güzel yazılmış bir kader ve ona tebessümle boyun eğen bir teslimiyet nasip etsin. Dua ile Miraç kandilinizi kutlarım… 
***  
Cennete çok ağaç dikin. Çünkü onun suyu tatlı, toprağı güzeldir. Yani verimi çoktur. Çok sevap meyvesi alınır. Cennetin ağaçlarından biri olan La Havle ve La Kuvvete İlla Billah cümlesini çok söyleyin. Hadis( Taberani) Hayırlı kandiller… 
Miraç Kandilinin Mübarek Olsun.
***  
Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Günler bize dostların güzelliği ile geceler onların duaları ile mübarek oluyor. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
*** 
Umudumuz dostların hediyesi, duamız sizlerin sevgisi. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Kardeşliğin daimi olduğu, sevgilerin birleştiği, dostlukların bitmediği yine de mutlu, umutlu ve sevgi dolu, rahmetlerin yağmur gibi yağdığı nice kandillere…
***  
Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabullü ve Miraç kandiliniz kutlu olsun.
***  
Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın olsun. Kandiliniz Kutlu Olsun.
***  
Yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun. Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Yakınlık ne mekânda ne zamandadır sadece eller yukarı kalktığında aklına gelenler yakın olduklarındır. Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Barış ve sevginin birleştiği, dostlukların daha çok büyüdüğü, hüzünlerin azaldığı, belki durgun belki yorgun, yine de mutlu ve umutlu nice hayırlı kandillere. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Ümit ederiz ki bu mübarek gece, zor günler geçirdiğimiz; fakat gelecek adına umutla dolu olduğumuz şu dönemlerde yeniden bir uyanışa vesile olur. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Rüzgârın kemanını çaldığı ve yağmur damlalarının pencerene vurduğu bir gecede yatağına uzanıp, keşke dediğin tüm güzelliklerin sizin olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Ruhu Aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.
***  
Geçmişin bugünle, ışığın gölgeyle umudun gerçekle, ışığın gölgeyle, üzüntünün neşeyle, öfkenin sevgiyle barıştığı nice kandillere. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah’a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.
***  
Bu günlerin feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu Mübarek Miraç Kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
***  
Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Allah'tan bağışlanma dileğiyle, Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun!
***  
Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük, sevinçlerimiz Nisan yağmuru kadar bol olsun. Bu mübarek geceniz sevapla dolsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Kim canı gönülden iman eder, kalbini her türlü günah, nifak ve bozgunculuktan temiz tutar, dili ile doğru ve tatlı konuşur, endişeye düşmeden haline razı olur, doğru ve güzel huylu olursa gerçekten mutluluğa erer. Hayırlı kandiller… 
***  
Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek kandil gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle Kandilinizi kutlar, sağlık ve sıhhatli bir ömür dilerim.
***  
Bu gecede Efendimize verilen hediyelerin hediyemiz olması dileğiyle Miraç Kandiliniz mübarek olsun.
***  
Ellerin Semaya, Dillerin Duaya, gönüllerin Mevlaya yöneldiği bu Mübarek Miraç geceni kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.
***  
Tüm Dualarınızın kabul olması dileğiyle… Hayırlı Kandiller.
***  
Duaniz kabul, ameliniz makbul hizmetiniz daim olsun. Saadetiniz kaim olsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Miraç kelimesi Rabbimizin güzel hediyelerini hatırlatır. Bu gece Allah’ın lütuflarının hediye olarak bol bol verildiği bir gecedir ve üç ayların Miraç gecesidir. Hayırlı olsun…
***  
Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı Kandiller.
***  
Bu mübarek ayların feyzi üzerinize, Rahmeti geçmişinize, bereketi evinize, Nuru Ahiretimize, sıcaklığı yuvamıza dolsun. Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun.
***  
Mübarek Miraç Kandilinin, Tüm İslam alemine hayırlar getirmesini dilerim…
***  
Bu değerli Kandil gecesinde, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi olan bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah (c.c.) tüm dualarınızı kabul etsin. Kandiliniz Bereketli Olsun.
***  
Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle Kandilinizi kutlarım.
***  
Yağmurun toprağa hayat verdiği gibi dualarında hayat bulacağı bu gecede dua bahçesinde yeşeren fidan olmak dileğiyle Kandiliniz mübarek olsun.
***  
Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir Miraç Kandiliniz hayırlı olsun.
***  
Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin  ve hediyelerin sağanak sağanak yağdığı böyle bir gecede düşen damlaların seni sırılsıklam etmesi dileğiyle Kandilin mübarek olsun.
***  
ALLAH’ın adıyla başladığınız her işinizde başarılar dilerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.
***  
ALLAH sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin. Miraç Kandilin mübarek olsun.
***  
Miraç Kandilinin, hayatımıza yeni ufukların açılmasına ve vesile olması dileğiyle. 
***


Bu yazı, önemli gün, miraç kandili sözleri, miraç kandili mesajları güzel, yeni miraç kandili sözleri, miraç kandili sözleri facebook, miraç kandili sözleri 2017, en güzel miraç kandili mesajları, miraç kandili sözleri kısa ile ilgilidir.

0 YORUM:

Yorum Gönder